بیوگرافی کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو را حدود 6 فوریه خلق کرد. 1984 در داخل سن آنتونیو، فونچال مادیرا، این فرد دقیقاً پس از رونالد ریگان، مدیر اجرایی خاص بعدی در ایالات متحده، به دلیل این واقعیت که پدران او حرفه ای ترجیح داده اند، شناخته می شود.

او می تواند به طور مستمر در حال تولید گذشته تاریخی باشد که معمولاً از سال 2003 شروع شده است، هر زمانی که این فرد اولین فرد پرتغالی باشد که صرفاً توسط منچستر ایالات متحده توافق شده است.

هر زمانی که این فرد هنوز باشگاه گلف خاص را برای حضور در مادرید اصلی ترک می‌کرد، این فرد حداکثر در هر زمانی که منچستر ایالات متحده آمریکا 80 هزار پوند (94 هزار یورو) می‌گرفت، مبادله پرداخت می‌کرد. علاوه بر این، به این فرد در 6 دهه بعد سالانه 11 هزار یورو پرداخت امور مالی فوتبال لیورپول می شود و حیوان خانگی شما را به بهترین بازیکن فوتبال روی زمین تبدیل می کند.

هر زمانی که این فرد شروع به تبدیل شدن به اولین فرد ورزشی کرد که می تواند شایستگی پوشکاش فیفا را به دست آورد، گذشته تاریخی بسیار بیشتری ساخته می شود. هدف او هر 45 اثر چمن در مخالفت با FC Porto در یک مسابقه لیگ Champs Little بوده است که معمولاً امتیاز خاصی را برای حیوان خانگی شما به ارمغان می آورد، اگرچه این فرد با این وجود از منچستر ایالات متحده لذت می برد.

این فرد شروع به لذت بردن از ورزش با کارکنان مبتدی شیمی. فارنهایت. آندورینها هر زمانی که این فرد 8 ساله بوده و پدرش شخص سیستم بوده است، 36 ماه بعد این فرد به همراه باشگاه گلف محله خود کلاب دسپورتیوو ناسیونال به توافق رسید. با استفاده از زمان برنده عنوان از سال، این فرد برای دریافت یک نسخه نمایشی سه روزه همراه با کارکنان ورزشی Show off CP سفر کرد که معمولاً در نهایت بر روی بچه خاص با مجموع نامشخص توافق می شد. سپس با آکادمی ورزشی باشگاه خاص در داخل Alcochete از شرکت‌کنندگان دیگر کودکان خود با Academia Showing off استفاده کرد.

با خودنمایی، این فرد شروع به تبدیل شدن به همکار ساده کارکنان آنها در هر زمان کرد تا بتواند برای کارکنان زیر شانزده، 17، 18، T و همچنین کارکنان اولیه تقریباً همه در یک زمان از سال از آن لذت ببرند.

با 15 سالگی که به نظر می رسید شغل ورزشی او می تواند درست قبل از شروع شغل بالاتر باشد. کریستیانو رونالدو تشخیص داده شده است که یک مسابقه قلبی عروقی انجام دهد، کارمندان تیم خاص در مورد مشکل او و همچنین مادرش توصیه شده است که متخصص دختر در مورد حیوان خانگی شما یک شبانه روز در داخل کلینیک انجام دهد.

هر گونه نور لیزر بر روی قسمت خاصی از کرونری قلب ایجاد شده است و همچنین این فرد تحویل داده شده است تا بتواند چند روز بعد آموزش ببیند.

جرارد هولیه مدیر لیورپول با سن شانزده سالگی این فرد را به سادگی مشاهده کرد، با این حال باشگاه گلف حیوان خانگی شما را به دست نمی آورد در حالی که آنها احساس می کردند این فرد جوان تر نیز بوده است.

چند سال پس از آن، نمایش دادن منچستر ایالات متحده را در داخل لیسبون 3-1 فتح کرد و همچنین شرکت کنندگان از تمام فرد نمایشی 18 ساله راضی بودند که به الکس فرگوسن خواهند گفت که بتواند به حیوان خانگی شما علامت دهد.

پس از فصل 2002-2003، این فرد خاص بر سر هر معامله ای با منچستر ایالات متحده برای دریافت مبادله 15 هزار یورویی (12.24 میلیون پوند) به توافق رسید. این فرد حدود نیم دهه در تمام باشگاه گلف ماند تا اینکه منچستر ایالات متحده پیشنهاد مادرید واقعی را در مورد 80 هزار پوند به شما تایید کرد. کریستیانو رونالدو با هر قراردادی 6 ساله با تمام L . آ . باشگاه گلف لیگ و همچنین او می تواند علاوه بر این می تواند کاپیتان تیم پرتغالی پرتغال باشد.

این فرد هر یک از ویژگی های یک فوتبالیست متخصص و موفق بودن را می ستاید. فقط در سن بیست و چهار سالگی، او قبلاً تعداد دوستانش را به بالای بیست و هشت می رساند و همچنین می توانست در حال حاضر با هر محصول اروپایی 25 ساله ایرینا شایک آشنا شود.

شایک و همچنین رونالدو به دست آوردند، اگرچه ما به همان اندازه با یک تبلیغ برای تگ شما آرمانی سوآپ برجسته شده بودیم و همچنین سوم، آنها برای گرفتن یک سال با یکدیگر هستند.

رونالدو در این فصل، هر زمان که این فرد اعلام کرد که قبلاً به پدر تبدیل شده است، تمام دنیا را حیرت زده کرد. فرزند او، کریستیانو رونالدو جونیور وارد سامر شد و همچنین این فرد اشاره کرد که این فرد تنها مادر یا پدر واقعی بوده است. این فرد ذکر کرده است که این فرد بسیار خوشحال شده است که فرزندی را که به سادگی مدیریت مادر و همچنین پسر عمویش را برعهده داشته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *